بازار پخش میز ناهارخوری تاشو

آنچه در این مطلب قصد داریم پیرامون آن صحبت کنیم بررسی بازار پخش میز ناهار خوری تاشو و موضوعات دیگری نظیر بررسی میز ناهارخوری استیل، میز ناهارخوری درجه یک، میز ناهارخوری تاشو صادراتی و پرداختن به چند ویژگی این محصول می باشد. همچنین در ادامه، به بحث در خصوص متریال به کار رفته در تولید آن خواهیم پرداخت و در بخش پایانی، مراکز توزیع این کالا را معرفی خواهیم کرد.

بازار پخش میز ناهارخوری تاشو

چند ویژگی میز ناهارخوری تاشو

چند ویژگی میز ناهارخوری تاشو

میزهای ناهار خوری انواع گوناگون از حیث متریال به کار رفته در تولید آنها و همچنین ابعاد و تعداد نفراتی که قرار است در پشت آن بنشینند دارند. همچنین از لحاظ برند تولید کننده داخلی یا وارداتی بودن نیز متفاوت می باشند و به موازات آن قیمت های مختلفی به هر یک تعلق می گیرد.

میزهای ناهار خوری از حیث متریال در انواع استیل چوبی و فایبر گلاس، پلاستیکی و نظایر آن تولید و به بازار عرضه می‌ شوند. برخی از این میزها که از جنس پلاستیکی یا فایبر گلاس بوده، از لحاظ وزنی بسیار سبک و قابل حمل می باشند که برخی از آنها نیز تاشو هستند و برخی دیگر دارای قطعاتی می باشند که از یکدیگر جدا می‌ شود و از این رو، در یک محفظه یا کیف کوچک قرار می‌ گیرد و به آسانی حمل می گردد.

یکی از ویژگی‌ های میزهای ناهار خوری تاشو این است که سطح رویی و اصلی این میزها ابعاد استانداردی دارد که مساحت آن مناسب و به اندازه قرار دادن وسایل ناهار خوری می باشد. این میزها اغلب دارای دو تکه در سطح رویی هستند که این دو تکه به صورت دو لولا در میانه آن از یکدیگر جدا می‌ شود و یا در کنار هم قرار می گیرد. به عبارت دیگر، سطح رویه میز که بخش اصلی آن است و روی پایه ها قرار دارد قابل باز و بسته شدن می باشد.

از دیگر ویژگی‌ های این نوع میزها وزن سبک آنها می باشد که باعث می شود به راحتی قابل حمل باشند حتی زمانی که به صورت یک میز کامل قرار دارند. جنس بدنه و پایه های آنها معمولاً از متریال با کیفیتی نظیر پی وی سی، پلاستیک و فایبر گلاس و یا ترکیبی از این مواد می‌ باشد که باعث می شود در عین حال که مقاوم، محکم و با دوام هستند، اما وزن زیادی را به پایه‌ ها یا کل نیز وارد ننمایند. به علاوه، قیمت این میزها به تناسب کارایی آن ها بسیار مناسب می باشد.

متریال بکار رفته در تولید میز ناهار خوری

متریال بکار رفته در تولید میز ناهار خوری

همان طور که در بخش پیشین به آن اشاره کردیم، میزهای ناهار خوری تاشو از مواد مختلفی نظیر پلاستیک فیبر یا پی وی سی ساخته می شوند. اما به طور کلی، میزهای ناهار خوری انواع مختلفی دارند و در سه دسته پلاستیکی، چوبی و فلزی قرار می‌ گیرند که نوع پلاستیکی آنها همان موردی می باشد که کانون اصلی این مطلب به شمار می‌ رود و پیش تر در خصوص آن به تفصیل صحبت شد.

نوع چوبی آنها خود انواع مختلفی نظیر چوب گردو، چوب راش، چوب ام دی اف و چوب بامبو دارد و نوع فلزی آن اغلب استیل می باشد. این میزها با توجه به مواد ترکیبی آن در ابعاد و اوزان مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌ شوند. نا گفته پیدا است که هر قدر مواد به کار برده شده در تولید انواع میزهای ناهار خوری با درجه کیفی بالاتری باشد، محصول تولید شده نهایی با کیفیت تر، مقاوم تر و دارای طول عمر بیشتری خواهد بود.

مرکز توزیع میز ناهارخوری چرخشی

مرکز توزیع میز ناهارخوری چرخشی

مراکز عرضه و توزیع انواع میزهای ناهار خوری تاشو و چرخشی آن دسته از فروشگاه هایی هستند که به توزیع و پخش عمده و غیر عمده میزهای پلاستیکی و فایبر گلاس از نوع آشپزخانه‌ ای و کافی شاپی مبادرت می ورزند. این مراکز بهترین و جدید ترین انواع میزهای ناهار خوری از این نوع را با مناسب ترین قیمت عرضه می‌ نمایند که یکی از آنها پایگاه اینترنتی فعلی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما