خرید مبل کلاسیک پشت چوبی درجه یک در اصفهان

مبل کلاسیک پشت چوبی جاجرود اصفهان یک گزینه مدرن و شیک است که دارای بازوی اشک و بالشتک های برجسته است جزئیات دکمه در بالشتک های پشتی، کوسن های زیبا و دلنواز از تزئینات پایانی کار هستند که ظرافت و ظاهر لاکچری و زیبای مبل را افزایش می دهند و سادگی پاهای چوبی به احساس مدرن و کلاسیک بودن منزل و فضا کمک شایانی می کند مبل ها علاوه بر منزل در کتابخانه، کافه، تالار، هتل، نمایشگاه و محل کار کاربرد ویژه دارند.

خرید مبل کلاسیک پشت چوبی درجه یک در اصفهان

موثرترین موارد بر قیمت مبلمان راحتی اسپرت

موثرترین موارد بر قیمت مبلمان راحتی اسپرت امروزه طرح های متعددی از جمله مدرن، کلاسیک با پایه فلزی، اسپرت، معاصر، لاکچری، توپکی، چرمی، نگین دار و پایه چوبی با انواع رنگ ها از جمله گردویی، قرمز مایل به قهوه ای، نسکافه ای، سفید شیری، استخوانی و کرمی ترکیب شده اند و ظاهری زیبا و چشم نواز به مبل ژینو داده اند در ساخت پایه و کف چوبی زیر پارچه از چوب گردو، بلوط، بامبو و چوب راش روسی و چوب سفید ایتالیایی استفاده می شود.

مبل هایی که توسط کمپانی ما تولید می گردند دارای رویه کاملاً پارچه ای هستند که قابل شست و شو، پاک کردن و جارو کشیدن هستند این گونه مبل ها دارای طرح های متعددی هستند که قبل تر به آن ها اشاره کردیم تمام طرح های ما تلفیقی از هنر قدیم و معاصر با هنر مدرن و امروزی دوران مدرنیته هستند که بصورت لایت و کلاسیک تولید می شوند کوسن های این مبل ها با توجه به سفارش مشتری متغیر هستند و تعداد آن ها به ازای هر ست از چهار الی دوازده عدد متغیر هستند که رایج ترین تعداد هفت عدد است.

موثرترین عامل بر تعیین قیمت و کیفیت محصول نهایی نوع چوب هایی است که در تولید یک مبل راحتی مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع این چوب ها می بایست اصل و مقاوم باشند، در اینصورت مبل هم مقاوم تر و هم زیبا و شکیل تر خواهد بود چوب هایی که ما در تولید محصولات مبلی خود از آن ها بهره می بریم کاملاً اصل و درجه یک هستند و از بهترین درختان سرو، راش، گردو، بلوط، کاج و …. تولید شده اند.

تولیدکنندگان مبل کلاسیک پشت چوبی با قیمت ارزان

تولیدکنندگان مبل کلاسیک پشت چوبی با قیمت ارزان فروش و تولید مبل پروسه سنگین و مشقت باری است که می بایست توسط متخصصان صورت بپذیرد تا مبل نهایی زیبا و دل نشین شود مرکز ما در تولید و توزیع مبل راحتی بر اساس سفارش مشتریان همواره فعال، پیشگام و پیشرو بوده است ما مبل های پنج الی دوازده نفره را در ست های گوناگون با طراحی های کلاسیک پشت چوبی را تولید می کنیم. برای خرید مستقیم از ما تنها کافی است به قسمت مشاوره و فروش وبسایت ما مراجعه کنید تا ضمن خرید از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما