خرید و فروش عمده مبل کلاسیک دسته چوبی در شهر تهران

مبل کلاسیک دسته چوبی مبلی زیبا پر از منبت کاری های ظریف که امروزه یکی از پر فروش ترین مبل ها به حساب می آید.این مبل با کیفیت عالی که دارد توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

خرید و فروش عمده مبل کلاسیک دسته چوبی در شهر تهران

تنوع رنگ مبل کلاسیک موجود در بازار

تنوع رنگ مبل کلاسیک موجود در بازار مبل کلاسیک از چوب راش ساخته شده است به همین دلیل منبت کاری های ظریف و نقش هایی دقیق بر روی آن ترسیم شده است.

این نوع مبل به مبل دسته چوبی و منبتی معروف است به دلیل چوبی بودن دسته ی مبل در دسته ی مبل کلاسیک قرار گرفته است.

کیفیت یک چوب خوب بسیار زیاد در کیفیت مبل تأثیر گذار است به همین دلیل برای ساخت مبل دسته منبتی باید از یک چوب عالی استفاده شود که در هنگام منبت کاری نشکند.

پارچه هایی که برای ساخته این مبل ها استفاده می شود معمولا پارچه های گلدار و رنگ روشن است که زیبایی خاصی را به این مبل می بخشد و مورد توجه خریداران قرار می گیرد.

رنگ دسته و تاج مبل کلاسیک دسته منبتی بیشتر رنگ های طلایی برنز و نقره ای است.

مبلمان کلاسیک طرح سنتی دارند ویژگی های این مبل عبارتند از ظرافت و زیبایی، بکار بردن چوب عالی، منبت کاری های ظریف و جذاب، کیفیت مبل، جنس خوب مبل.

قیمت این مبل از مبل استیل کمتر است و از مبل راحتی بیشتر است در هنگام خرید مبل دسته چوبی کلاسیک دقت داشته باشید که جنس روکش مبل ملامینه و ام دی اف نباشد، دقت کنید که از چوب کاج و بی کیفیت استفاده نکرده باشند.

بهترین نوع کلاف که طول عمر مبل را زیاد می کند کلاف دوبل است، جنس پارچه ای که برای روکش این مبل استفاده می شود پارچه های چینی و ترک هستند که جنس پارچه ترک بهتر از چینی است و طول عمر بیشتری دارد.

رنگ مبل کلاسیک دو نوع است رنگ پوششی که دقیقا روی چوب را می پوشاند و عیب های مبل دیده نمی شود رنگ براق که روی چوب مشخص است و عیب های مبل را نشان می دهد

ابتدا مبلمان کلاسیک در کشور های اروپایی و ایتالیایی تولید و سپس به کشورهای آسیایی راه یافته است.

مبل دو نفره قیمت مناسب تری نسبت به مبل هفت نفره و شش نفره دارد.

عرضه بی واسطه مبل کلاسیک دسته چوبی با قیمت مناسب

عرضه بی واسطه مبل کلاسیک دسته چوبی با قیمت مناسب خرید مبل کلاسیک در نمایشگاه های بزرگ شهر صورت می گیرد و این باعث می شود خریدار یک خرید راحت و سری داشته باشد اما امروزه خرید اینترنتی جایگزین خرید حضوری شده. با مراجعه به سایت فروش مبلمان می توانید مبل دلخواه خود سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید و دیگر نگران زمان رفت و آمد نباشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما