فروش جلو مبلی چوبی پایه استیل در بهترین و شیک ترین مدل ها با قیمت عالی

جلو مبلی ها تکمیل کننده زیبایی مبلها هستند که جلو مبلی چوبی نیز یکی از انواع ان ها است که قرار است راجب آن صحبت کنیم.

فروش جلو مبلی چوبی پایه استیل در بهترین و شیک ترین مدل ها با قیمت عالی

جلو مبلی چوبی پایه استیل

جلو مبلی چوبی پایه استیل

جلو مبلی ها در انواع مختلفی تولید می شوند که شما بسته به سبک مبل هایتان و همچنین سبک دکوراسیون منزل خود نیاز است یکی از این مدل ها را انتخاب کنید و از آن ها در منزل استفاده کنید.

جلو مبلی های پایه استیل در بازار بسیار دیده می شوند و به نوعی مد روز هستند، این جلو مبلی ها رویه های مختلفی دارند مثلا جنس رویه می تواند شیشه، چوب، آیینه و … باشد که در اینجا راجب نوعی چوبی آن کمی صحبت می کنیم.

زمانی که از ترکیب چوب و فلز برای جلو مبلی استفاده شود این جلو مبلی مناسب برای سبک های مدرن می شود، یعنی این مدل جلو مبلی زیاد مناسب مبل های سلطنتی نمی باشد و برای مبل های راحتی مناسب است و حتی برای مبل های راحتی پایه فلزی مناسب تر از مبل های راحتی پایه چوبی است.

چوبی که روی این جلو مبلی ها استفاده می شود می تواند نوع متفاوتی داشته باشد، اما بسیار مهم است که وزن آن سنگین نباشد و همچنین ضد آب شده باشد، ضعف چوب در آب دوستی آن است که اگر در اثر رطوبت قرار بگیرد سریعا دچار خرابی و آسیب می شود و لازم است که میز جلو مبلی ضد آب شده باشد زیرا امکان ریختن مایعات روی آن بسیار بالا است و ممکن است به راحتی دچار آسیب شود.

همچنین جنس پایه نیز بسیار مهم است بهترین پایه فلزی موجود در بازار از جنس استیل است که قیمت بالاتری نسبت به دیگر پایه ها دارد، اما مهم است که دقت کنید پایه ای که به اسم استیل می خرید حتما استیل باشد زیرا ممکن است افراد سودجو به شما دروغ بگویند.

پایه میز اگر با کیفیت نباشد می تواند در اثر برخورد آب و یا جذب رطوبت دچار زنگ زدی بشود که همین امر باعث از بین رفتن زیبایی آن می شود، پایه فلز میز از رنگ های متفاوتی تولید می شود و همچنین سبک های متفاوتی نیز دارند، برخی از میزها پایه هایشان جمع می شود.

برخی میز های دیگر دارای چهار پایه مستقل از هم هستند و برخی از میز ها نیز یک پایه واحد دارند که دور تا دور میز را گرفته است، این که شما چه نوع پایه ای را و با چه رنگی انتخاب می کنید علاوه بر این که به سلقیه شما بستگی دارد به سبک پایه مبل هایتان نیز بستگی دارد.

فروش جلو مبلی چوبی

فروش جلو مبلی چوبی

جلو مبلی هایی که تماما از چوب باشند برای سبک های کلاسیک استفاده می شوند، این جلو مبلی ها برای مبل های استیل، کلاسیک و مبل های راحتی استفاده می شوند که بهتر است مبل راحتی پایه هایی از جنس چوب داشته باشد، رنگ این جلو مبلی ها متفاوت از هم هستند و همچنین سبک ان ها نیز با یکدیگر فرق می کند.

جلو مبلی ای که برای مبل کلاسیک استفاده می شود اغلب طرح ساده ای دارد اما ابعاد آن بزرگ و مربعی است، جلو مبلی مبل های راحتی سایزشان کوچک است و مستطیلی هستند همچنین طرح روی آن ها می تواند از ساده تا پیچیده متفاوت باشد، جلو مبلی مبل های استیل نیز انواع و اقسام متفاوتی دارد که نمی توان برای آن یک نظر واحد داد.

جلو مبلی های چوبی در انواع طرح های مربعی، مستطیلی و دایروی تولید می شود که راجب نوع مربع و مستطیل آن صحبت کردیم اما نوع دایروی آن کمی فضای بیشتری را اشغال می کنید و به علت شکل هندسی آن بسیار مناسب مبل های یو شکل دایروی است، زیرا به خوبی می توانند یک دیگر را تکمیل کنند و نیاز های هم را بر طرف کنند و به زیبایی یکدیگر بی افزایند.

همانطور که می دانید مبل های استیل و کلاسیک همراه خودشان جلو مبلی ست خود را دارند و اگر این جلو مبلی ها دچار آسیب بشود بهتر است شما یک جلو مبلی تقریبا شبیه به چوب مبلتان پیدا کنید تا مبل هایتان زیباییشان همچنان استوار بماند.

فروش جلو مبلی ها هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری انجام می شود، در خریدهای اینترنتی شما با هزاران فروشگاه در ارتباط هستید که در زمان کمی می توانید کارهای زیادی از آن ها را مشاهده کنید و با یکدگیر مقایسه کنید و بهترین کالای مد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید.

اما نکته مهم این است که در خرید اینترنتی به علت این که میز را از نزدیک نمی بینید ریسک بالا می رود، پس بهتر است قبل از اینگونه خریدها حتما شرایط یک خرید اینترنتی سالم را بدانید تا بعد از خرید دچار پشیمانی نشوید.

قیمت جلو مبلی چوبی

قیمت جلو مبلی چوبی

قیمت جلو مبلی ها بسته به نوع چوب، جنس پایه، رنگ استفاده شده در آن، طرح جلو مبلی، سادگی و یا پیچیدگی کنده کاری های رو آن، ابعاد جلو مبلی و تولید کننده آن می تواند متفاوت باشد، بعضی جلو مبلی ها توسط تولیدکنندگان مطرح کشور تولید می شوند که مطمین قیمت بالایی دارند و همچنین برخی دیگر توسط تولیدکنندگان خارجی وارد کشور می شوند که این ها هم قیمت بالایی دارند.

دقت کنید هر گرانی ای دلیل بر کیفیت نیست کالاهای خارجی هزینه حمل و نقل، گمرک و نوسانات ارزی روی قیمتشان تاثیر می گذارد و هزینه ای که شما بابت خریدشان پرداخت می کنید به طور کامل پول کیفیت آن محصول نیست.

همچنین هم در تولید های داخلی و هم در محصولات وارداتی واسطه دیده می شود که می تواند باعث افزایش قیمت محصول شود، سعی کنید با یافتن تولیدکنندگان و یا واردکنندگان رسمی محصول مورد نظر و خرید مستقیم از آن ها، دست واسطه ها را کوتاه کنید و سودی که قرار است واسطه ها از روی محصول به جیب بزنند را از قیمت محصول کم کنید و محصول را با قیمت خیلی ارزان تری تهیه کنید، پیدا کردن تولیدکنندگان و یا واردکنندگان رسمی نیز کار سختی نیست و با یک سرچ کوچک به سادگی می توانید آن ها را بیابید.

در هنگام خرید جلو مبلی حتما دقت کنید که مبلغی که دارید پرداخت می کنید مبلغ واقعی باشد، یعنی طبق ضرب المثل قدیمی و معروف که می گوید کلاغ را رنگ می کنند جای قناری می فروشند خیلی اوقات یک محصول با کیفیت پایین را به اسم محصول با کیفیت بالا و با قیمت بسیار بالا می فروشند، اگر میخواهید از اینطور نیرنگ ها در امان باشید حتما قبل از خرید اطلاعات کافی راجب میزها را کسب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما