قیمت مبل ال سلطنتی منبت کاری شده 7 نفره بسیار راحت و لوکس

مبل ال یکی از انواع مبلها است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است اگر میخواهید با این مبل و نحوه خرید آن آشنا شوید تا ادامه این مطلب همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت مبل ال سلطنتی منبت کاری شده 7 نفره بسیار راحت و لوکس

قیمت مبل ال سلطنتی

قیمت مبل ال سلطنتی

مبل ها جزو اصلی وسایل خانه هستند که اگر درست انتخاب شوند در زیبایی دکوراسیون تاثیر زیادی دارند، از انواع مبل ها می توان به مبل سلطنتی، مبل کلاسیک و مبل راحتی اشاره کرد که خود این ها هم به انواع متفاوتی دسته بندی می شوند، مبل سلطنتی در واقع همان مبل استیل است، در زبان انگلیسی به علت این که این نوع مبل ها شیک و لاکچری هستند به آنها استایل گفته می شود و کلمه استایل در زبان فارسی استیل تلفظ می شود، همانطور که اشاره شد مبل ها انواع متفاوتی دارند، خانه هایی که سالن بزرگی دارند بهتر است از یک دست مبل سلطنتی و یک دست مبل راحتی در آن استفاده شود، اما خانه هایی که سالن آنها کوچک تر است بهتر است از یک دست مبل راحتی و مدرن در آن ها استفاده شود، مبل ال هم به صورت سلطنتی و هم به صورت مدرن در بازار موجود است.

انواع مبل های سلطنتی و یا استیل نسبت به مبل های مدرن تفاوت هایی دارند، مبل های سلطنتی بیشتر جنبه رسمی دارند و مناسب لم دادن برای تلویزیون دیدن نیستند در حالی که مبل های راحتی همانطور که از اسمشان پیدا است کاملا راحت هستند، مبل های استیل به علت متریال به کار رفته در آنها از کیفیت بالاتری نسبت به مبل های مدرن برخوردار هستند در نتیجه طول عمر بیشتری دارند اما به همان نسبت قیمت بالاتری نیز نسبت به مبل های مدرن دارند.

مبل های ال سلطنتی نیز انواع مختلفی دارند، بعضی از آن ها طول یکی از ضلع های آن نسبت به دیگری بزرگ تر است و دقیقا یک ال کامل است اما برخی دیگر طول دو ضلع آنها با هم برابر است.

در مبل های سلطنتی برعکس مبل های مدرن می توانید از پارچه طرحدار نیز استفاده کنید، اما حتما دقت کنید که پارچه طرحدار باید بخش کمی از مبل را پوشش دهد و بخش اعظم مبل ها باید پارچه ساده باشد، راجب انتخاب رنگ پارچه مبل های سلطنتی ال باید به چند مورد دقت کنید، نکته اول دکوراسیون منزل است، رنگ های غالب بر دکوراسیون خود را شناسایی کنید و رنگ مکمل آن ها را بیابید و در نتیجه رنگ مناسب مبل هایتان را انتخاب کنید، نکته دیگر رنگ چوب مبل ها است که بسیار مهم است با رنگ پارچه ست شوند.

پارچه های مبلی انواع متفاوتی دارند، حتما قبل از خرید مبل ها راجب جنس پارچه های مبلی تحقیق کنید و با آنها آشنا شوید، همچنین نحوه تشخیص کیفیت آن ها را نیز بشناسید تا مبلی با پارچه با کیفیت انتخاب کنید، یکی از مواردی که در انتخاب پارچه باید به آن دقت شود کشسانی پارچه است، پارچه ای که کشسانی دارد عمر آن کوتاه است، برای تشخیص عدم کشسانی پارچه مبلی، مشت خود را روی مبلی که با پارچه مد نظر شما تولید شده است فشار دهید و بعد از چند ثانیه دستتان را بردارید، اگر بعد از برداشتن دستتان کمی طول کشید تا جای مشت از روی مبل محو شود آن پارچه کشسانی دارد و در نتیجه پارچه خوبی نمی تواند باشد.

علاوه بر تحقیق راجب پارچه مبل ها قبل از خرید حتما راجب انواع چوب و فوم هایی که با آن مبل را تولید می کنند نیز تحقیق کنید و نحوه تشخیص کیفیت آن ها را بی آموزید، افرادی که در منطقه آب و هوایی خاص زندگی می کنند مثل شمال کشور که رطوبت هوا زیاد است باید چوب هایی را انتخاب کنند که به سادگی رطوبت را به خود جذب نمی کنند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نحوه خرید افراد نیز دچار تغییر شده است و شما در عصر جدید کمتر کسی را می بینید که با خرید غیر حضوری آشنایتی نداشته باشد، در واقع کم کم خرید حضوری جای خودش را به خرید آنلاین می سپارد، اما راجب مبل ها به علت این که هزینه آن ها تقریبا بالا است و در صورت خرید اشتباه جبران کردن مبلغ آن کمی دشوار است، پس بهتر است خریدی کم ریسک را داشته باشید، برای این که خرید آنلاین شما یک خرید صحیح باشد بهتر است نکات زیر رعایت کنید:

  1. از فروشگاه معتبر خرید داشته باشید، گاهی اوقات یک فروشگاه در صفحات مجازی مثل اینستاگرام بسیار عملکرد موفقی دارد و یک فرد دیگر از نام این صفحه سواستفاده می کند و پیج فیکی را با نام همان فروشگاه باز میکند و اقدام به کلاهبرادری از افراد می کند، برای این که در گیر این افراد نیفتید هرگز از پیج هایی که تعداد فالوورهای آنها پائین است خرید نکنید، همچنین این چنین پیج ها اکثرا کامنت های پست های خود را می بندند، پیجی که واقعی باشد به صورت مکرر و تند تند از کارگاه و فروشگاه خود عکس و فیلم استوری می کند و همچنین رضایت مشتری را می توانید در کامنت های آن ها مشاهده کنید.
  2. بعد از پیدا کردن فروشگاه معتبر ضمانت های گفته شده را از فروشنده کسب کنید: ضمانت اول ضمانت کیفیت است، در واقع فروشنده باید ضمانت دهد که مبلی که تحویل می دهد با مبلی که در تصویر نشان داده و از آن تعریف کرده است یکی می باشد و چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ ظاهری تفاوتی با هم ندارند، مورد بعدی ضمانت تحویل به موقع است بعضی از فروشگاه ها ممکن است تا ماه ها فرد را به دنبال خود بکشانند و بعد از گذشت چند ماه مبل ها را تحویل دهند، مورد آخر نیز ضمانت تحویل و نوع تحویل است، در واقع شما به احتمال بالا از شهری به دور از شهر خودتان اقدام به خرید اینترنتی مبل ها می کنید پس بسیار مهم است که با فروشنده نحوه ارسال را تمام کنید و مشخص کنید که مبل ها را خود فروشنده برایتان می فرستد و یا این که خودتان باید تحویل بگیرید، اگر خود فروشنده برایتان می فرستد حتما ضمانت تحویل سالم را از او بگیرید و همچنین هزینه ارسال را نیز با ایشان طی کنید.
  3. برای اطمینان پیدا کردن بیشتر می توانید از فروشنده خواهش کنید از نحوه تولید مبلهایشان در کارگاه برایتان فیلمی ارسال کنند تا از کیفیت کارشان مطمئن شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما