مراکز خرید میز ناهارخوری کم جا

میزها و صندلی های موجود در فروشگاه های عرضه کننده انواع دکوراسیون چوبی منزل و مبلمان از برندهای مختلف، طراحی های متفاوت و متریال های گوناگونی ساخته و روانه بازار شده اند. آنچه در این مطلب برای ما حائز اهمیت می باشد بررسی مراکز خرید میز ناهارخوری کم جا، بررسی در خصوص میز ناهارخوری شش نفره، میز ناهارخوری سلطنتی صادراتی و میز ناهارخوری خورشیدی ارزان می باشد. در ادامه، ابتدا خصوصیات انواع میزهای ناهارخوری را مطرح می‌ کنیم و سپس ویژگی‌ های میز ناهار خوری را معرفی می نماییم و پس از آن، فروش عمده این میز ها را در مراکز مختلف به بحث می گذاریم.

مراکز خرید میز ناهارخوری کم جا

شناخت خصوصیات انواع میز ناهارخوری

شناخت خصوصیات انواع میز ناهارخوری

میزهای ناهار خوری موجود در بازار و فروشگاه های عرضه کننده انواع میز و دکوراسیون چوبی انواع مختلفی از حیث ابعاد، متریال، رنگ بندی، برند تولید کننده و درجه کیفی دارند. میزهای ناهار خوری مناسب منازل بزرگ، ویلاها و آپارتمان هایی با متراژ بالا اغلب میزهایی با پایه های بلند و در حدود ۸ تا ۱۲ نفره می باشند که غالباً از جنس چوب ساخته شده اند. اما علاوه بر میز‌های چوبی، میزهای پلاستیکی یا فایبر گلاس هم وجود دارد که مناسب کافی شاپ ها و آپارتمان های با متراژ کوچک می باشد.

این میزها حد اقل دو نفره و حد اکثر چهار نفره است و اغلب به رنگ سفید تولید و روانه بازار می شود. لازم به ذکر است که میزهای ناهار خوری چوبی در دو طبقه سلطنتی و ساده تولید و روانه بازار می گردند که نوع ساده آنها می‌ تواند همانند میزهای پلاستیکی ابعاد کوچک تری داشته باشد که اما معمولاً به جای چهار نفره کوچک ترین آن شش نفره با پایه های کوتاه و وزن سبک تر نسبت به میزهای ۸ یا ۱۲ نفره چوبی با وزن سنگین تر و ارتفاع بلند می باشد.

افزون بر آن چه گفته شد، نوع دیگری از میز ناهار خوری وجود دارد که پایه های آن استیل و رویه آن چوب و روی چوب آن شیشه ای به مساحت خود سطح میز قرار می‌ گیرد. این میزها نیز اغلب برای آپارتمان های بالای ۸۰ متر تولید و به بازار عرضه می شود. نوعی از میز ناهار خوری هم وجود دارد که گرد بوده و صندلی های اطراف آن پس از جمع شدن در داخل خود میز قرار می‌ گیرد. این میزهای ناهار خوری به عنوان میزهای کم جا شهرت دارند.

میز ناهارخوری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

میز ناهارخوری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

میز ناهار خوری بایستی متناسب با متراژ منزل و فضایی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد. اگر سالن‌ های پذیرایی و آشپزخانه ای که قرار است میز ناهار خوری در آن قرار بگیرد بزرگ می باشد، می‌ توان از میزهایی با تعداد نفرات بیشتر استفاده کرد. اما چنانچه سالن پذیرایی یا در کل، آپارتمان یا خانه ای که قرار است میز ناهار خوری داشته باشد، متراژ کمی دارد و کوچک است بهتر است از میزهای ناهار خوری با تعداد نفرات کم استفاده شود.

علاوه بر این، لازم است که رنگ میز ناهار خوری چنانچه قرار است این میز در سالن پذیرایی و اتاق نشیمن قرار داده شود، متناسب و هماهنگ با رنگ فضای اتاق یا سالن باشد. به عبارت دیگر، حتی الامکان میز ناهار خوری با دکوراسیون چوبی منزل یعنی مبلمان و عسلی ها و کنسول هم رنگ و هماهنگ بوده و در واقع بخشی از این مجموعه به شمار می رود.

فروش عمده میز ناهارخوری گرد

فروش عمده میز ناهارخوری گرد

فروش عمده میز ناهار خوری گرد را آن دسته از مراکز و تولیدی هایی که به عرضه انواع میز های ناهار خوری مبادرت می ورزند بر عهده دارند. این مراکز گاه خود تولید کننده این محصولات هستند و گاه علاوه بر آن که تولید کننده می باشند، فروشنده و توزیع کننده آن نیز به شمار می‌ روند و محصولات میز ناهار خوری گرد خود را به شیوه های حضوری و اینترنتی به فروش می‌ رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما