مراکز فروش آینه کنسول چوبی

از جمله سنتی ترین انواع لوازم دکوری در هر خانه ای را آینه کنسول چوبی تشکیل می دهد که استفاده از آن از قدیم مرسوم بوده است و امروزه نیز استفاده زیادی دارد اما شکل و ظاهر آن دارای تنوع مدل و رنگ های بیشتری است؛ مراکز فروش این محصول اقدام به ارائه زیباترین انواع آن نموده است و خریداران می توانند از میان آنها نمونه های مورد نظر خود را انتخاب کنند و سفارش نهایی آن را بسیار راحت و در حداقل زمان ممکن انجام دهند.

مراکز فروش آینه کنسول چوبی

مشخصات آینه کنسول اصل چیست؟

مشخصات آینه کنسول اصل چیست؟ آینه کنسول محصولی است که شامل بخش هایی ساخته شده از چوب است که می توانند آینه را در خود جای دهند و به این ترتیب در کنار هم باعث ایجاد یک محصول دکوری بسیار زیبا شوند که نه تنها دارای نقش زیباسازی محیط است بلکه می تواند یک وسیله کاربردی بسیار مهم مهم باشد که به عناوین مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

از مشخصات این محصول اصل می توان به تنوع مدل های ان اشاره کرد و این که جنس آن در نوع چوبی از چوب هایی ساخته می شود که بتواند استحکام زیادی داشته باشد چون کنسول ها معمولا در هماهنگی با نمای داخلی ساختمان تهیه می شوند و به همین دلیل است که تعویض آنها کمتر انجام می شود بنابراین محصول باید استحکام بالایی داشته باشد.

از دیگر مشخصات این آینه کنسول مستحکم می توان به رنگ آن اشاره کرد که اغلب در رنگ هایی مانند سفید، قهوه ای و حتی مشکی تولید می شوند و اصولا دارای رنگ هایی خنثی هستند تا با هر نوع نمایی در بخش داخلی هماهنگی داشته باشند و بتوانند در زیباتر نمودن این فضاها نقش داشته باشند.

از دیگر مشخصات این محصولات می توان به استحکام آنها در محل اتصالات قطعات چوبی اشاره کرد که اغلب از چسب و گاهی یراق آلات مخصوص برای این کار استفاده می شود و به این ترتیب این کنسول می تواند فشار روی خود را به خوبی تحمل کند همچنین می تواند وزن آینه را در هر ابعادی از آن تحمل کند.

آینه کنسول ها همچنین معمولا با رنگ هایی تزئین یا رنگ می شوند که ثبات بالایی داشته باشند به این معنی که بتوانند در برابر نور خورشید مقاوم باشند و بتوانند بسیار راحت برای مدت زیادی این رنگ را از دست ندهند و حتی در کیفیت رنگ نیز اشکالی ایجاد نشود و به عبارتی رنگ آن کم رنگ نشود و دچار پریدگی نشود.

جدید ترین مدل های آینه کنسول

یکی از نکاتی که در مورد آینه کنسول ها دارای اهمیت است تنوع در مدل های آنها است به این معنی که این محصولات در اصل به صورت سنتی و در طرح ها و مدل های کلاسیک ارائه می شوند اما امروزه مدل آینه کنسول به مقدار زیادی دچار تحول شده است و می توان نمونه های مدرن این محصول را هم مشاهده کرد که از نظر ظاهری با نمونه های کلاسیک دارای تفاوت ظاهری بسیار زیادی هستند و ساختاری کاملا ساده و در عینم حال امروزی دارند.

جدیدترین مدل های آینه کنسول امروزی بسیار متفاوت از انواع کلاسیک هستند که معمولا دارای منبت کاری و معرق کاری هستند و برخلاف آنها هیچ یک از آنها ندارند و ساختاری بسیار ساده داشته از ابزارهای جدیدی برای زیبایی آنها استفاده شده است.

این مدل ها نسبت به انواع کلاسیک فضای کمتری اشغال می کنند همچنین می توان به راحتی آنها را روی دیوار نصب کرد و معمولا دارای ساختار کم حجمی هستند بنابراین با آویزان کردن آنها روی دیوار می توان نوع جدیدی از این کنسول را مشاهده کرد که دارای زیبایی متفاوتی است و می تواند برای محیط های مدرن امروزی مورد استفاده قرار بگیرد.

نمونه های جدید این کنسول دارای به عنوان آینه کنسول مدرن شناخته می شوند و این نکته را که این محصولات تنها در محیط های کلاسیک می توانند مورد استفاده قرار بگیرند به طور کلی ملغی می کنند و به این ترتیب است که در نمونه های امروزی و مدرن هیچ ساختار و شکل خاصی برای این محصول در نظر گرفته نشده است و می تواند بنا به فضایی که قرار است از ان استفاده شود در طرح های بسیار زیبای امروزی وجود داشته باشد.

این محصولات همچنین به دلیل ساخته شدن از چوب می توانند شکل ظاهری بسیار جذابی داشته باشند چون امکان هر تراشی روی چوب وجود دارد و به این ترتیب این محصول می تواند با تنوع اندازه و شکل بسیار متفاوتی وجود داشته باشد که استفاده از آن را در هر بخش از فضای داخلی جذاب تر کند.

استقامت بالای آینه کنسول چوبی

استقامت بالای آینه کنسول چوبی یکی از نکاتی که در مورد آینه کنسول چوبی می تواند اهمیت زیادی داشته باشد جنس آن است و این محصول از چوب‌های ساخته می‌شود که بتوانند دوام و ماندگاری زیادی داشته باشند؛ در گذشته از چوب گردو بیشتر برای این کار استفاده می شد و یکی از محکم ترین چوب ها به شمار می رفت همچنین چوب بلوط نیز به عنوان چوبی بسیار سخت برای ساخت آینه کنسول کاربرد داشت با این وجود امروزه این چوب ها از قیمت بالایی برخوردار است و به همین خاطر از چوب های جدیدی همچون چوب روسی و یا چوب صنوبر نیز می‌توان برای ساخت انواع مختلف این محصول استفاده کرد.

در مدل های مدرن این آینه کنسول از چوب های اخیر بیشتر استفاده می شود که استحکام زیاد به خصوص در نمونه های مدرن و امروزی زیاد ضرورت و اجبار ندارد اما در انواع کلاسیک باید از جنس های باکیفیت از چوب گردو و صنوبر و بلوط استفاده شود زیرا روی آنها برش انجام می‌شود و به این ترتیب باید قابلیت کنده کاری را داشته باشند.

استحکام بالای این محصولات این باعث شده است که بتوان حتی برای دهه ها مورد استفاده قرار بگیرد و به همین دلیل است که هنوز همان کنسول های قدیمی در خانه مادربزرگ ها وجود دارد چون در تهیه آنها از چوب های مستحکم استفاده شده است و استقامت بالای این محصول صرفاً مربوط به جنس چوب آن نیست بلکه نحوه اتصال بخش‌های مختلف آن به یکدیگر و استحکام اتصالات نیز اهمیت فوق العاده ای در این مورد دارد که تاثیر مستقیمی بر استقامت آینه کنسول می‌تواند داشته باشد.

طراحی زیبای آینه کنسول چوبی

در گذشته نه چندان دور طراحی انواع آینه کنسول چوبی بر اساس طرح های ساده و بر اساس تخیل تولیدکننده این محصول انجام شده که بر اساس سلیقه خود نسبت به برش چوب و ساخت این محصول اقدام می کرد اما امروز صنعت طراحی بسیار پیچیده شده است و ابزارهای متنوعی در اختیار طراحان قرار دارد تا بتوانند به وسیله آن زیباترین طرح های این محصول را ایجاد کنند به طوری که در این زمینه از تکنولوژی روز استفاده می شود همچنین بسیاری از برنامه‌های کامپیوتری برای این طراحی استفاده می‌شود و کسانی که به صورت اختصاصی در زمینه طراحی تحصیل کرده‌اند می‌توانند نسبت به ارائه مدل‌های جدید محصول اقدام کنند.

طراحی زیبای مدل‌های جدید این آینه کنسول بسیار کم نظیر است و می‌تواند در ساختمان های مدرن امروزی زیبایی فوق العاده را ایجاد کند همچنین این محصول برای دکوراسیون بخش کلاسیک ساختمان ها نیز می تواند طراحی شود و به این ترتیب بر اساس نیازی که وجود دارد نسبت به ارائه طرح مورد نظر اقدام می‌شود.

در طراحی این آینه کنسول همه جنبه های کیفی و کمی این محصول در نظر گرفته شده است و چون ابعاد مختلف آن با همدیگر در تناسب هستند بین بقیه اجزای کنسول هماهنگی و هم خوانی بسیار زیادی را می‌توان مشاهده کرده که در کل باعث ایجاد تولید محصول کم نظیری با تاثیرگذاری بسیار زیاد شده است.

قیمت خرید آینه کنسول چوبی

قیمت خرید آینه کنسول چوبی نکته ای که در مورد آینه کنسول چوبی اهمیت زیادی دارد قیمت خرید آن است و خرید آینه کنسول تحت تاثیر مجموعه بسیار زیادی از عوامل را می‌تواند قرار بگیرد اینکه جنس چوب به کار رفته در آینه کنسول از چه چیزی است مهمترین عامل در قیمت آن است به گونه‌ای که استفاده از چوب های گردو یا صنوبر و بلوط می‌تواند مستقیما در افزایش نرخ این محصول تاثیر گذار باشد همچنین استفاده از چوب های ارزان تر مانند چوب روسی قیمت آن را کاهش می دهد.

ابعاد آینه کنسول نیز می‌تواند به مقدار زیادی بر نرخ آن تاثیرگذار باشد به گونه‌ای که با کنسول‌های بزرگ و حجیم نسبت به انواع کوچکتر طبیعتاً از قیمت بالاتری برخوردارند چون چوب مورد استفاده برای آنها نیز بیشتر بوده است؛ نکته بعدی در مورد قیمت خرید این محصول کیفیت ساخت و طراحی آن است که هر چه کار بیشتری بر روی آن انجام شده باشد انتظار می‌رود گران تر باشد و به این ترتیب مدل های جدید این محصول می‌تواند بر اساس این مورد قیمت های متفاوتی با هم داشته باشند.

استحکام آینه کنسول از دیگر مواردی است که در قیمت این محصول تاثیر گذار است و کسانی که مایل به تهیه بالاترین کیفیت برای آینه کنسول اصل هستند طبیعتا باید قیمت بالاتری را نیز برای آن پرداخت کنند و نهایتا این که این محصول به کشورهای مختلف نیز صادر می‌شود و کشورهایی همچون عراق از واردکنندگان اصلی این محصول دکوری هستند و قیمت آن می تواند تحت تأثیر این صادرات و نرخ ارز نوسان زیادی داشته باشد.

فروشنده کلی آینه کنسول

برای کسانی که قصد تهیه آینه کنسول با قیمت ارزان تر را دارند و می خواهند این محصول را صادر کنند قیمت این کنسول می تواند اهمیت زیادی داشته باشد با این وجود بهترین قیمت معمولاً توسط فروشنده کلی آن ارائه می شود به این معنی که کسانی که قصد خرید این محصول را دارند در ارتباط مستقیم با فروشنده کلی آن می‌توانند ارزانتر آن را تهیه کنند و این مسئله‌ای بسیار حیاتی و کلیدی می باشد تا خریداران عمده و صادر کنندگان بتوانند به این آینه کنسول دسترسی بیشتری داشته باشند.

فروشنده کلی آینه انواع مختلفی از آن را در اختیار دارد و این امکان را به خریداران می دهد تا بتوانند با نرخ ارزان‌تر و آن را تهیه کنند؛ در فروش کلی این محصول هزینه تمام شده برای هر عدد از آن ارزان تر خواهد بود و این امکان را به خریداران می دهد تا بتوانند با تهیه ارزان‌تر و فروش آن با ارزهای های متنوع سود فراوان تری در صادرات این محصول به کشورهای دیگر به دست آورند و به این ترتیب بهترین و ارزان ترینآن را از فروشنده تحویل بگیرند.

فروشنده کلی این آینه کنسول نمونه های بسیار متنوعی از مدل های جدید و کلاسیک این محصول را در اختیار دارد و به این ترتیب به خریداران عمده این امکان را می‌دهد که با مراجعه به اینجا اطلاعات خود در مورد این نمونه‌ها افزایش دهند و با مشاهده عکس و تمام نمونه های موجود نسبت به سفارش گزینه‌های مورد نظر خود اقدام کنند و به این ترتیب تنوع زیاد محصولات می‌تواند این امکان را به خریداران عمده بدهد تا ارزان‌تر آن تهیه کنند همچنین به فروشنده کلی نیز کمک می‌کند تا با در اختیار گذاشتن مدل های بیشتر مشتریان زیادتری را جلب کنند.

صادر کننده آینه کنسول چوبی

صادر کننده آینه کنسول چوبی آینه کنسول چوبی محصولی ساخته شده از چوب است و در داخل کشور ما هنرمندان زیادی به تولید این محصول اشتغال دارند و امروزه تولید آن به صورت صنعتی نیز در آمده است به طوری که کارگاه های متعددی در داخل کشور به ارائه این آینه کنسول مشغول هستند و می توانند نیاز داخلی و صادر کننده آینه را تامین کنند.

انواع نمونه های این محصول توسط این صادرکننده با نرخی منصفانه به آنها ارائه می‌شود و آنها قادر خواهند بود تا از نرخ پایینی که برای این محصول در نظر گرفته شده است مناسب ترین آن را برای خود جستجو کنند؛ صادرات آن به کشورهای حوزه خلیج فارس که به محصولات دکوری اهمیت بیشتری می‌دهند در سال‌های اخیر توجه بسیاری از صادرکنندگان را به خود جلب کرده است و صادرکننده این آینه کنسول در بسته بندی مناسب و با روش حمل ایده‌آل این محصول را به آدرس خریدار ارسال می‌کند و از طریق مسیرهای متنوع که برای ارسال این محصولات به کشورهای همسایه وجود دارد می‌تواند نیاز آنها را به خوبی و به مقدار کافی با قیمت ارزان تهیه کنند.

این محصول از طریق راه های زمینی و دریایی به کشورهای منطقه ارسال می‌شود و صادرات آن می‌تواند عرضه مناسب و قابل توجهی را نصیب صادرکننده کند و به این ترتیب باعث می شود که صادرکننده از این وسیله دکوری بسیار زیبا در نمونه‌های مختلف آن به کشورهای دیگر سود مناسبی که همچنین این محصول برای کشور می‌تواند ارزآوری نیز باشد و به این شکل خریداران و مشتریان این محصول در خارج کشور در اسرع وقت می توانند از صادرکننده این محصول نیاز خود را تامین کنند.

1

  1. سلام مدل ها کمی قدیمی بودند لیست مدل های جدید را از کدوم قسمت سایت ببینم؟ کانال یا پیج ندارید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما